جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۸ بهمن ۱۹, دوشنبه

بيانيه زنجيره فجرآفرينان ؛ جبهه وبلاگي غدير

دوستان وبلاگ نويس اين بيانيه رادر وبلاگها ي خود منتشر نمايند

بيانيه زنجيره فجرآفرينان ؛ جبهه وبلاگي غدير
"براى اينکه جمهورى اسلامى را شکست بدهند! بودجه تصويب ميکنند که از طريق اينترنت، انقلاب ايران را از بين ببرند؛ جمهورى اسلامى را سرنگون کنند! ببينيد چقدر اين دشمن، دشمن درمانده‌اى است" (رهبر معظم انقلاب در ديدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن -( 06/11/1388)
با سلام و هزاران صلوات نثار ارواح طيبه شهدا و امام شهدا معمار برحق انقلاب اسلامي وبا تبريک و شاد باش ايام دهه پر فروغ و حماسي فجرانقلاب اسلامي ايران.
با گذشت سه دهه از پيروزي انقلاب اسلامي که با مجاهده و مبارزه فرزندان مومن براي بدست آوردن حقوق معنوي، رواج ارزشهاي بلندالهي، انساني؛ زمينه سازي عدالت‌گستري، و کفر و ستم ستيزي، رواج ايمان ودست يابي به ازادي وخدا باوري در دوران سخت ستم شاهي و حکومت سلاطين ظلم و جور در 22 بهمن سال 57 اتفاق افتاد، با يک نگاه و کنکاش عميق مي توان دريافت که بزرگترين عامل رسيدن به اين پيروزي، ولايت پذيري مردم مومن و خدا جو و نقش رهبري و هدايت و سکانداري مقام ولايت امام خميني قدس سره بوده است.
پس از امام راحل با رهبري و بصيرت و هدايت مقام عظمي ولايت دو دهه اين کشتي سوار بر امواج طغيانگر توانسته است مسير سخت و دشوار را به سلامت طي کند و دشمنان را در طي اين مدت خوار و ذليل و ناتوان نمايد.
سي سال ازپس از انقلاب با شکوه اسلامي ايران و کوهي از دست آوردهاي بزرگ که ثمره رهبريت امام خميني قدس سره و فداکاريهاي شهدا و علمداري مقام معظم رهبري که خود دو دهه متوالي با علم و درايت و بصيرت توانست صورت شکيل انقلاب اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي را بر همگان تجلي بخشد و چشمان آزادگان ومظلومين را به سوي خود معطوف نمايد، مي گذرد و اين خود بزرگترين افتخاري است که بر پيشاني نظام ما نقش بسته است.
بارها و بارها دشمنان ما از اين عزت وحشت کردند و دست به کار شدند تا چهره مخدوشي از اين انقلاب را به جهانيان نشان دهند اما هر بار به شکست و خفت مبتلا شدند. در اين ميان بودند افرادي که تحت تاثير اين فريب و نيرنگ ها و وعده هاي پوچ قرار گرفتند و از مسير اصلي و درست دور گشتند و فتنه انگيزي دشمنان جز خواري و ذلت و از بين رفتن عزت آنها در بين مردم، چيزي در پي نداشت.
اکنون که دشمنان کوردل زبون نظام در فضاي سايبري مي کوشند تا آرامش داخل کشور را با توطئه‌هايشان بر هم بزنند ما سربازان ولايت حاضر در عرصه سايبري اعلام ميکنيم که با تمام وجود ايستاده ايم تا اين توطئه را نيز چون گذشته پاسخ قاطع و در خور نظام جمهوري اسلامي ايران بدهيم و به ياري و مدد الهي و همت عزيزان دست به قلم و ولايتمدار عرصه را بر دشمنان تنگ کنيم.
گر چه تشخيص دشمن از دوست در اين فضا دشوار تر از فضاي حقيقي است لذا بر آن شديم تابه کمک و همت عزيزان جهادگر و تلاشگر در اين ميدان مبارزه جانانه اي صورت دهيم ، به طوري که دشمنان با ديدن اين وحدت و تعامل و انسجام به وحشت و دريوزه گي افتاده اند.
دشمنان اکنون دست به هر کاري مي زنند تا چهره منفورشان را در پيشگاه جهانيان مظلوم جلوه دهند و همواره در پر کردن خلع مستند و حقيقت نگاري که هرگز نداشتند به شايعه و دروغ پراکني و مقدس نمايي بپردازند که اين خود باعث گرديد تا چهره زشت و شيطاني دشمن بار ديگر اشکار تر گردد . پرداخت هزينه هاي کلان براي مخدوش کردن چهره و صورت انقلاب در زمينه سايبري خود يک گواه ديگر در زبوني ايشان است.
به فرموده رهبر معظم انقلاب که در ديدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن (06/11/1388) فرمودند:
"اينجور است که دشمنان بين‌المللى ما اين جنجالها را راه مى‌اندازند، براى اينکه جمهورى اسلامى را وادار کنند به باج‌دهى؛ مثل خيلى از دولتهائى که بمجردى که يک خطرى احساس ميکنند، ميروند در مقابل ارباب بزرگتر، حاضر ميشوند باج بدهند؛ باج پولى بدهند، باج سياسى بدهند. امام باج نداد - اين را همه بدانند - ما هم به هيچ کس از طرف ملت ايران و از طرف خودمان باج نخواهيم داد."
ما امروز با قاطعيت اعلام مي کنيم که هر گز تن به ذلت نخواهيم داد چنانکه پداران و مادران ما بر سر عهد و پيمان خويش ماندند و جان دادند و هر گز تن به ذلت نداند و نهايتا پيروز ميدان شدند.آري علمي را که سيد الشهدا در کربلا براي ما به جاي گذاشت اکنون بر دوش مي گيريم و بر فرمان مقتدايمام جان را وديعه مي گذاريم. البته دشمن با ضرب شست جانانه اي که از سوي ملت و دولت سختکوش و ولايتمدار ديده است که خود شکستي غير قابل جبران است و بايد به دشمنان حق داد که اينگونه از پيشرفتهاي علمي و فرهنگي و اجتماعي اقتصادي ما عصباني باشند .
با نگاهي به فرمايشات رهبر عاليقدر و معزز انقلاب ميتوان به حساسيت و اهميت موضوع پي بردو احسا س مسئوليت در اين باره را در يافت.چنانچه ايشان فرموده اند:
"آنچه که براى ما لازم است، اين است که آحاد مردم، مسئولين، غير مسئولين،بخصوص جوانها، بخصوص کسانى که سخن و حرفشان تأثير دارد، احساس مسئوليت حضور در صحنه را از دست ندهند. هيچ کس نگويد من تکليفى ندارم، من مسئوليتى ندارم؛ همه مسئولند."
(رهبر معظم انقلاب در ديدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن- (06/11/1388)
جبهه وبلاگي غدير و همه حاميان و اعضاء اين جبهه با گراميداشت يوم الله 22 بهمن اعلام مي دارد که براي پيمان مجدد با ولايت و رهبري، وتجديد عهد با شهيدان و امام شهيدان در صحنه حاضر خواهد بود و اين روز بزرگ را بارديگر نقطعه عطفي براي نابودي فتنه جويان در عرصه سياسي ,اجتماعي و فرهنگي کشور دانسته وهمراه با همه مردم مسلمان ايران و ايرانيان ازاده همچنان در صحنه حاضر خواهد بود. چرا که ايمان ما بر اين استوار است که همواره اعتقاد به ولايت مطلقه فقيه, ايمان به در راس بودن و بزرگداشت ارزشهاي انقلاب اسلامي رمز پايداري و ماندگاري انقلاب عزيز و شکوهمند اسلامي مي باشد.
بي شک دشمنان بار ديگر درس بزرگي در اين روز از ملت قهرمان ايران خواهند گرفت و مهر باطل شد ديگري بر تارک فتنه انگيزان و معاندان خواهد خورد .ان شا ءالله تعالي
والسلام‌عليکم و رحمه‌ا...
قرار ما در روز 22 بهمن در راهپيمايي عظيم مردمي در سراسر کشور؛و به روز رساني وبلاگها با انتشار عکس و اسلايد و خاطرات زيبا و غرور آفرين از روز 22 بهمن

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر