جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۷ اسفند ۲۰, سه‌شنبه

يک رئيس جمهوري مکتبي چگونه براي خود تبليغ مي کند؟

در طي برگزاري جلسه اي که با حضور جمعي از جوانان برومند اين مرز و بوم در تهران به حمايت از دکتر محمود احمدي نژاد برگزار گرديد دکتر احمدي نژاد نيز حضور يافتند.
جلسه با صحبتهاي دو نفر از حضار شروع شد که به شدت بر استقامت و مجاهده در راه بقا و ارتقا دولت اسلامي تاکيد کردند
احمدي نژاد براي انتخابات چه گفت؟دکتر محمود احمدي نژاد به عنوان رئيس جمهوري فعلي قطعا براي تداوم مسيري که ايجاد کرده و برنامه هايي که در ذهن دارد نامزد انتخابات رياست جمهوري خواهد بود. کسي که معتقد است رياست را براي قدرت نمي خواهد و ماندنش در قدرت براي پيش بردن اهداف خاصي است. خوب چنين آدمي وقتي مي خواهد از انتخابات و پيروز شدن در يک رقابت تبليغاتي و انتخاباتي صحبت کند چه بايد بگويد؟ از يک سو چاه ريا و فريب کاري و ظاهرسازيِ الهي من خيلي خوبم نباشد، از سوي ديگر شائبه قدرت طلبي و هواي نفس بر آن ننشيند.
او امشب در اين باره چنين گفت: [نقل به مضمون]حرکت انقلاب يک حرکت تکاملي است و در انتخابات هاي مختلف ملت و مملکت ما امتحان ها و کلاسهاي مختلفي را پشت سر گذارده است. گام ها و مدارجي که در طي اين انتخابات ها طي شده وجوه مختلفي دارد اما يک وجه مهم اينها پاک شدن ناخالصي ها از انقلاب و اسلام است. اين انتخابات پيش رو نيز گامي خواهد بود در مسير تکامل انقلاب و جداشدن مقدار بيشتري از ناخالصي ها!آن چه که اينجا بايد گفت اين است که هرچقدر تلاشهاي انتخاباتي و تکاپوهاي سياسي مخلصانه تر و بي شائبه تر باشد گام بلندتري در مسير اهداف انقلاب برداشته خواهد شد. اکنون انتظار من از شما اين است که در هر لباسي که کار مي کنيد، کشاورزي، تدريس، مديريت و هر چيزي، با اخلاص کار کنيد تا خداوند اين اراده هاي مخلصانه را هم افزا کند و موفقيت بيشتري را براي ملت و مملکت رقم زند.گروه هاي رقيب هيچ حرف اثباتي اي براي زدن ندارند، لذا همه وجهه همت آنها بر تخريب است لذا کار شما توضيح و تشريح خواهد بود.( اين جمله عملياتي آخر شايد يک خط از يک سخنراني يک ساعته بود)....
********خورشيد مي ز مشرق ساغر طلوع کرد**********
و بايد عرض کنم که جريان مکتبي و حزب الله ي در تلاش براي خداوند و امام زمان است و بس
((((من کان لله کان الله له))))

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر