جستجوی این وبلاگ

۱۳۸۸ اردیبهشت ۱۵, سه‌شنبه

استراتژي شما شکست خورده است

بعد از سخنان رهبري و رهنمودهاي ايشان واقعا لازم است کانديدا هاي ما به آب و آتش بزنند و يا بهتر است بگو يم خود را و حيثيت و گذشته اي که به ديد برخي از نسل اولي ها روزگار شکوفايي و اوج ايشان بود مهر و رنگ باطل شدبزنند و شخصيت خود رابراي هميشه يک عروسک و يا يک ابزار دست تو طئه گران کنند؟
آيا لازم است اينچنين در بين مردم سخن هاي ناروا به زبان اوردن و در متينگهايي آنچناني شرکت جستن؟
آقايان کجايييد و به کجا مي رويد ؟
مگر خود را مقلد امام راحل نمي ناميد آيا مگر همين شما نيستيد که به کارنامه خود در دوران مسند نشيني دولت وقت افتخار ميکرديد و مگر نمي فرمودين ما آماده ايم تا ولي فقيه آنچه که را بايد انجام دهيم تذکر بفرمايند و ما خدمت کنيم؟
به کدامين جهت رفته ايد و به کدامين قبله رو کرده ايد؟؟
اي کاش مي گذاشتيد تصور اين ملت شريف از شما همچنان به ديده يک خدمتگزار روزهاي جنگ باقي مي ماند. و اما امروز به کجا مي رويد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
در ميتينگ ها به دنبال کدام ياران دوران دفاع مقدس ميگرديد.
کجا ست فرزند و مقلدي که با شعار من پيرو خط امام هستم.
اينان که برايت هياهو و کف و سوت و نواي يار يار سر مي دهند همان سربازان امام هستند.
دلتا ن کمي به حال آبروي ريخته شده خويش بسوزد. آيا اينان که برايتان اينچنين به رقص و پايکوبي برخاسته اند همان هايي هستند که امام مي فرمودند؛ فرزندان خميني اند.
و شما براي رنجهاي ايشان از يخ و خواب زمستاني خويش بيدار شده ايد؟ و فحش و دشنام به دولت و نظام جمهوري اسلامي را براي خوش آمد شما مي گويند.
بسيار برايتان متاسف شدم. وقتي مجري برنامه ميتينگ فرمودن اگر همه اين جوانان هم در خرمشهر بودين حتما شما هم حسين فهميده اي بوديد خنده ام گرفت حسين فهميده و بي دردي !!!!
حسين فهميده و يار دبستاني!
حسين فهميده و اين همه بي بند و باري!!!!
حالا بر فرض محال که دولت ما دولت مزدور و آمريکايي باشد و بخواهد خود را در دامن شرق و غرب بيندازد و بخواهد جوانانش را به جاي نمازو درس ودينداري و تلاش و تکاپو در عرصه هاي اقتصادي و علمي به پاي کانالهاي رقص و اواز ماهواره اي بکشاند و يا بخواهد با خراب کردن اصلح خود را با نقاب مهربانانه عشق و محبت و برادري در انظار نشان بدهد و يا با فحاشي به کانديداي ديگري خودش را با کلاس و امروزي و به قولي اسلامي امريکايي نشان بدهد و يا با ناديده گرفتن موفقيت هاي ديگران دائم به گذشته نه چندان موفق خود مانور داده وبخواهد راي مردم را بدزدد و کلاه سر مردم بگذارد آيا شما مومن مسلمان حق داريد به ريئس اين دولت که يکي از کانديداهاي اين دوره است توهين و فحاشي در انظار کنيد؟؟؟
اميدوارم منظور را فهميده باشيد و الا هيچ!!
کجا ست فرزند و مقلدي که با شعار من پيرو خط امام هستم و ميخواهد درس استاد را پس دهد.
اينان که برايت هياهو و کف و سوت و نواي يار يار سر مي دهند همان سربازان امام هستند.
دلتا ن کمي به حال آبروي ريخته شده خويش بسوزد.
سال ها کنار نشستيد که يکباره بيايد و خود را اينگونه معرفي کنيد؟
و يا فکر ميکنيد مردم احمق هستند که با اين نفاقي که از خود نشان داده ايد به شما راي دهند.
بهتر نيست به همان روزهاي برگرديد و کمي در اعمال خود دقت و تفکرکنيد.
مگر آقاي رئيس جمهور نعوذو بالله امام و يا معصوم هستند که اشتباهي نداشته باشد و يا دولتهاي کريمه و مفخر قبل هرگز اشتباهي نداشتند .
ولي چرا از اين طرف نگاه نمي کنيد.
که چقدر دراين دولت در بسياري از بخش هاو حوزه ها به موفقيت هاي علمي و عملي شگرفي دست يافته شد .
آيا اين دولت سخت کوش مردم فريب است يا شما برادر ؟ برايتان سخت نگرانم که بد عاقبتي را براي خود رقم مي زنيد.
ديگر روزهاي تنگي فرهنگ بيداري گذشته است ؛عصر پيشرفت و تکنولژي خبري و سياسي همراه با عصر ياران آخر زماني با هم در حال وقوع مي باشد .
کدام يک از شما ازاده هاي سرافراز خادم به ملت توانست در قلب امريکا با نام و ياد خدا و ياري جستن از نام امام عصر عج انچنان سخنراني کند و دشمن را در خانه خود و در پيش رو همه جهانيان زير بزرگترين سوال برد.
خلاصه شما با اين اعمالتان بايد علاوه بر پاسخ به خدا و ائمه و شهدا به سوالات اين مردم قهرمان هم پاسخ دهيد.
آري برادر استراتژي شما شکست خورده است براي اين چه فکري کرده ايد؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر